Polski English

Hydroergia Sp. z o.o. Sp. k. uzyskała status Centrum Badawczo – Rozwojowego

W dniu 29.01.2016 r. Minister Rozwoju nadał Hydroergii Sp. z o.o. Sp.k. status Centrum Badawczo – Rozwojowego.

Prace nad uzyskaniem tak prestiżowego statusu trwały od chwili rozpoczęcia działalności. Decyzja Ministra Rozwoju dla naszej firmy oznacza prestiż, poważanie, szacunek oraz korzyści z jakimi uzyskanie pozycji Centrum się wiąże. Hydroergia współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi prowadząc badania, natomiast od tego momentu sami staliśmy się jednostką uprawnioną do świadczenia także usług zewnętrznych w pracach badawczo – rozwojowych. To także oznacza dla nas możliwość uczestniczenia w projektach naukowych finansowanych z funduszy, które pochodzą z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na zasadach jednostek naukowych.

Uzyskanie statusu CBR pozwoli nam rozwinąć swoją działalność, rozszerzyć ofertę o dodatkowe nowoczesne rozwiązania i produkty, które już dziś oferuje Hydroergia. Jest to kolejny niezmiernie ważny krok w dążeniu do zajęcia przez Hydroergię pozycji lidera w hydroenergetyce.

Na terenie kraju istnieją 42 takie jednostki. Bycie jedną nich jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i docenieniem ciężkiej pracy oraz wkładu w Odnawialne Źródła Energii.


<< Powrót